Váci szakképzési Centrum logó
Szakképzés európai hete logó
ECDL logó

Fair Play Cup - megyei döntő - 2018.

2018. 04. 17-én az iskola „Idegenben jó az X is” csapata részt vett a „Fair Play Cup” focitorna megyei döntőjén. A bejutott 16 csapatot sorsolással 4 csoportba osztották.
Csoportunkat maximális pontszámmal nyertük. A PSG Vecsést 3.1, az ALPAKA Vácot 1:0, a fóti Fekete Ördögöket 2:1 arányban győztük le.

Következő mérkőzésünket a harmadik csoport győztese, a szentendrei Ferences Gimnázium ellen vívtuk. Hiába rúgtuk mi az első gólt, jól felépített játékkal egyenlítettek a szentendreiek, és nekik sikerült megszerezniük a győztes gólt is. Így 2:1-es vereséget szenvedtünk.

A harmadik helyért a Prohászka Budakeszi ellen küzdöttünk. Mi kezdtünk jobban.Gólt is rúgtunk, de az ellenfelünk egyenlített. Így büntetőrúgásokra került sor, melyet a budakesziek nyertek.

A végeredmény: megyei 4. hely.