Természettudományos mk.
Természettudományos munkaközösség logó
Ökoiskola
Ökoiskola logo
Pénziránytű iskola
Kiemelt pénziránytű iskola logó
Kiemelt Pénziránytű Iskola 2019-2020
Váci Szakképzési Centrum
Váci szakképzési Centrum logó
Szakképzés európai hete logó
ECDL logó

Országos francia nyelvű karaoke verseny - 2017.03.04.

Iskolánk idén 8. alkalommal rendezte meg a mára már hagyományosnak nevezhető országos francia nyelvű karaoke versenyét. Március hava a frankofónia ünnepségsorozata szerte a világban, így hazánkban is. Ez a rendezvénysorozat célul tűzi ki a francia nyelvű kultúra, a francia nyelv népszerűsítését. Az aszódi verseny az egyik első hazai rendezvény, ahová az ország számos iskolájából érkeztek ifjú énekesek, hogy egy nagyon komoly, szakmai zsűri előtt csillogtassák meg nyelvtudásukat, énekhangjukat, színpadi jelenlétüket. Felléptek diákok Pápáról, Szegedről, Veszprémből, Egerből, Budapestről, Gödöllőről és Pásztóról. Iskolánkat képviselték a versenyen:

  • Ózsvári Ildikó 12. A osztályos tanuló – szóló kategória 2. helyezett,
  • Simó Zsófia 9. KNy osztályos tanuló – szóló kategória 4. helyezett,
  • Cornet Vencel és Frey Konstantin 9.A osztályos tanulók – duó kategória 2. helyzett,
  •  Györkis Renáta, Holly Eszter, Jekken Evelin, Ózsvái Ildikó – csoportban 5. helyzést értek el.

Versenyünket megtisztelte Sztán István úr, Aszód város polgármestere, aki különdíjat ajánlott fel a legjobb csoportnak. Köszönet iskolánk fenntartójának, a Váci Szakképzési Centrumnak és Dudás Tibor főigazgató úrnak, hogy büfét biztosított a versenyzők és a nézők számára. Köszönjük az Alma-Materért Alapítvány támogatását a versenyhez méltó hangosításhoz. Köszönet illeti a budapesti Francia Intézetet a felajánlott díjakért és a Franciatanárok országos egyesületét, aki hozzájárult a versenyzők útiköltségéhez.

E-napló
E-napló

Az e-naplóval kapcsolatos kérdéseiket az ekretapsg@gmail.com e-mail címre várjuk.

Beiskolázási információk
Beiskolázási információk logó
Facebook
Facebook – Francia tagozat
Facebook logó - francia tagozat
Baráti Egyesület
Aszódi Öregdiákok Baráti Egyesülete logó
PSG Konnektor
PSG konnektor

Az iskola online újsága

Fenntarthatósági hét
Fenntarthatósági hét logó
Határtalanul
Határtalanul