Természettudományos mk.
Természettudományos munkaközösség logó
Pénziránytű iskola
Kiemelt pénziránytű iskola logó
Váci Szakképzési Centrum
Váci szakképzési Centrum logó
Szakképzés európai hete logó
ECDL logó

2018/2019-es tanév

  1. Némethné Holló Krisztina
    • Ideje: előzetes egyeztetés után bármikor
    • Helye: igazgatói iroda
  2. Leitli Gabriella Erika
    • Ideje: Hétfő – 13:30
    • Helye: igazgatóhelyettesi iroda
  3. Varga Zoltán
    • Ideje: Szerda – 13:30
    • Helye: igazgatóhelyettesi iroda
  4. Buzás Zsigmond
    • Ideje: Hétfő – 13:00
    • Helye: T104-es terem
  5. Baginé Nagy Emőke
    • Ideje: Kedd – 2. óra (8:45 – 9:30 előzetes egyeztetéssel)
    • Helye: 13-as terem
  6. Balogh Péter
    • Ideje: Hétfő – 9:30 – 10:30
    • Helye: 13-as terem
  7. Bereczkiné Fáczán Judit
    • Ideje: Kedd – 2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: Nagytanári
  8. Bognár Noémi
    • Ideje: Kedd – 3. óra (9:45 – 10:30)
    • Helye: 13-as terem
  9. Csibi Gyöngyi
    • Ideje: Szerda –  2. óra
    • Helye: Francia tanári
  10. Csobán Attila
    • Ideje: Csütörtök – 13:15 – 13:35 (előzetes egyeztetéssel)
    • Helye: 13-as terem
  11. Dubiskó Szilárd
    • Ideje: Csütörök – 11:30
    • Helye: 13-as terem
  12. Erdélyi Sándorné
    • Ideje: Hétfő – 4. óra (10:40 – 11:25 előzetes egyeztetéssel)
    • Helye: 13-as terem
  13. H. Takács Gabriella
    • Ideje: Péntek – 4. óra (10:40 – 11:25)
    • Helye: 13-as terem
  14. Juhász Brigitte
    • Ideje: Csütörötk – 2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: 13-as terem
  15. Kakuk Erzsébet
    • Telefonos egyeztetés alapján a megbeszélt időben és napon
  16. Kissné Nyíry Lilla
    • Ideje: Szerda – 5. óra (11:35 – 12:20)
    • Helye: Testnevelő tanári
  17. Kovács Ildikó
    • Ideje: Kedd – 2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: 13-as terem
  18. Könczöl Rita
    • Ideje: Szerda – 3. óra (9:45 – 10:30)
    • Helye: Nagytanári
  19. Kuthi Józsefné
    • Ideje: Kedd – 5. óra (11:35 – 12:20)
    • Helye: T111-es terem
  20. László Anikó
    • Ideje: Csütörtök – 2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: Nagytanári
  21. Márton Ildikó
    • Ideje: Szerda – 3. óra (9:45 – 10:30)
    • Helye: Francia tanári
  22. Mayer Tamás
    • Ideje: Hétfő – 5. óra (11:35 – 12:20)
    • Helye: T21-es terem
  23. Mélykuti Kinga
    • Ideje: Hétfő – 5. óra (11:35 – 12:20)
    • Helye: 13-as terem
  24. Mezei Gábor
    • Ideje: Hétfő – 4. óra (10:40 – 11:25)
    • Helye: Nagytanári
  25. Nagy András Tamásné
    • Ideje: Szerda – 6. óra (12:30 – 13:15)
    • Helye: Fizika szertár (205)
  26. Nagy Márta
    • Ideje: Hétfő – 12:30
    • Helye: 13-as terem
  27. Nagyné Farkasvölgyi Noémi
    • Ideje: Szerda – 4. óra (10:40 – 11:25)
    • Helye: Francia tanári
  28. Pappné Kerékgyártó Zita
    • Ideje: Kedd – 6. óra (12:30 – 13:15)
    • Helye: Fizika szertár (205)
  29. Péter Katalin
    • Ideje: Kedd –  2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: Franci tanári
  30. Pintér Györgyi Mária
    • Ideje: Hétfő –  5. óra (11:35 – 12:20)
    • Helye: Nagytanári
  31. Rekettyei Zoltán
    • Ideje: Szerda -2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: Műszaki tanári
  32. Rideg István
    • Ideje: Szerda 4. óra (10:40 – 11:25)
    • Helye: T10-es terem
  33. Ruga Rebeka
    • Helye: Hétfő – 4.óra (10:40 – 11:25)
    • Ideje: Francia tanári
  34. Rugáné Stark Izabella
    • Ideje: péntek –  3. óra (9:45 – 10:30)
    • Helye: Műszaki tanári
  35. Sáhó Béla
    • Ideje: Kedd – 2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: Műszaki tanári
  36. Szabó Gergő
    • Ideje: Kedd – 3. óra (9:45 – 10:30)
    • Helye: Műszaki tanári
  37. Szalay Attila
    • Ideje: Hétfő – 5. óra (11:35 – 12:20)
    • Helye: Testnevelő tanári
  38. Szatmáriné Ádám Réka
    • Ideje: Hétfő 5. óra (11:35 – 12:20)
    • Helye: Informatika tanári
  39. Szilágyi Zoltánné
    • Ideje: Kedd –  6. óra (12:30 – 13:15)
    • Helye: Informatika tanári
  40. Szoboszlai Ákos
    • Ideje: Hétfő – 12:30 – 13:30
    • Helye: Testnevelő tanári
  41. Taky Gábor
    • Ideje: Szerda – 5. óra (11:35 – 12:20)
    • Helye: Műszaki tanári
  42. Tasnádi Miklós
    • Ideje: Kedd – 4. óra (10:40 – 11:25)
    • Helye: Műszaki tanári
  43. Tóth Marianna
    • Ideje: Hétfő – 2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: Testnevelő tanári
  44. Varga Gyula
    • Ideje: Szerda – 4. óra (10:40 – 11:25)
    • Helye: T111-es terem
  45. Veres Erika
    • Ideje: Hétfő – 2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: Nagytanári
  46. Veszprémi Péter
    • Ideje: Hétfő – 3. óra (9:45 – 10:30)
    • Helye: Francia tanári
  47. Veszpréminé Truczka Andrea
    • Ideje: Hétfő – 3. óra (9:45 – 10:30)
    • Helye: Francia tanári
  48. Vezér Anna
    • Ideje: Hétfő – 6. óra (12:30 – 13:15 előzetes egyeztetéssel)
    • Helye: 13-as terem
  49. Zsemberovszky Veronika
    • Ideje: Péntek – 2. ill 4. óra (8:45 – 9:30 ill. 10:40 – 11:25)
    • Helye: Nagytanári
  50. Adrien Quéret-Podesta
    • Ideje: Hétfő – 2. óra (8:45 – 9:30)
    • Helye: Francia tanári
  51. Cristophe de Mendoca
    • Ideje:
    • Helye: Francia tanári
E-napló
E-napló

Az e-naplóval kapcsolatos kérdéseiket az ekretapsg@gmail.com e-mail címre várjuk.

Szakmák Éjszakája 2019
Szakmák Éjszakája 2019 logó
Facebook
Facebook – Francia tagozat
Facebook logó - francia tagozat
Baráti Egyesület
Aszódi Öregdiákok Baráti Egyesülete logó
PSG Konnektor
PSG konnektor

Az iskola online újsága

Ökoiskola
Ökoiskola logo
Fenntarthatósági hét
Fenntarthatósági hét logó
Határtalanul
Határtalanul