Természettudományos mk.
Természettudományos munkaközösség logó
Ökoiskola
Ökoiskola logo
Pénziránytű iskola
Kiemelt pénziránytű iskola logó
Kiemelt Pénziránytű Iskola 2019-2020
Váci Szakképzési Centrum
Váci szakképzési Centrum logó
Szakképzés európai hete logó
ECDL logó
Christophe De Mendosa, Csibi Gyöngyi,Kupecz Klaudia, Némethné Holló Krisztina, Veszprémi Péter

Iskolánk képviselői a díjátadó ünnepségen

A tavalyi évben elnyert France Éducation megtisztelő kitűntetés után – amelyet a Francia Külügyminisztérium adományozott a magas szintű nyelvoktatásért és a francia kultúra terjesztéséért – újabb elismerésben részesült iskolánk magyar-francia két tanítási nyelvű tagozata.

A France Éducation cím elnyerését és megtartását komoly feltételekhez köti a francia állam. Ezek közül az egyik az, hogy minden évben néhány diáknak sikeres nemzetközi nyelvvizsgát kell tennie. Az elmúlt tanévben 6 tanulónk jelentkezett a Budapesti Francia Intézet által szervezett DELF B2 Junior nyelvvizsgára, és az országban egyedülálló módon, mind a hatan sikeres nyelvvizsgát tettek. Már ez a teljesítmény is kiemelkedő, de a tanév elején örömmel értesültünk arról, hogy iskolánk most végzett tanulója, Kupecz Klaudia érte el a legjobb vizsgaeredményt a magyarországi kéttannyelvűs diákok közül. Klaudia, aki jelenleg a Szegedi Orvostudományi Egyetem hallgatója, szeptember 16-án a Budapesti Francia Intézetben vehette át oklevelét, Némethné Holló Krisztina igazgató asszony pedig a kimagasló teljesítményért járó vándorkupát. Az ünnepségen jelen volt a francia tagozat vezetője Veszprémi Péter, Klaudia osztályfőnöke, Csibi Gyöngyi tanárnő és felkészítője, Christophe De Mendosa tanár úr is.

Szívből gratulálunk Klaudiának és felkészítő tanárainak! További sikeres nyelvvizsgákat kívánunk a tagozat tanulóinak.

E-napló
E-napló

Az e-naplóval kapcsolatos kérdéseiket az ekretapsg@gmail.com e-mail címre várjuk.

Beiskolázási információk
Beiskolázási információk logó
Facebook
Facebook – Francia tagozat
Facebook logó - francia tagozat
Baráti Egyesület
Aszódi Öregdiákok Baráti Egyesülete logó
PSG Konnektor
PSG konnektor

Az iskola online újsága

Fenntarthatósági hét
Fenntarthatósági hét logó
Határtalanul
Határtalanul