Természettudományos mk.
Természettudományos munkaközösség logó
Ökoiskola
Ökoiskola logo
Pénziránytű iskola
Kiemelt pénziránytű iskola logó
Kiemelt Pénziránytű Iskola 2019-2020
Váci Szakképzési Centrum
Váci szakképzési Centrum logó
Szakképzés európai hete logó
ECDL logó
Pénziránytű Tanári Díj

Czapák Dóra, a Pénziránytű Alapítvány ügyvezető igazgatója, Kárpáti István és Hergár Eszter, a Pénziránytű Alapítvány kuratóriumi elnöke.

2017. novemberében iskolánk elnyerte a Kiemelt Pénziránytű iskola címet és most újabb elismerésben részesült a PSG-ben folyó pénzügyi oktatás, hiszen iskolánk tanára, Kárpáti István egyike azon tanároknak, akik a Pénziránytű Alapítvány tavaszi workshopján 2018. március 21-én átvették a Pénziránytű Tanári Díjat.

Pénziránytű Tanári Díj

Pénziránytű Tanári Díj

Kiemelt pénziránytű iskola logó

A Pénziránytű Tanári Díjat az a hat tanár nyerte el, akik a Pénziránytű Alapítvány szerint a legtöbbet tették az elmúlt években a hazai középiskolai pénzügyi oktatás, a fiatalok pénzügyi tudatossága, a pénzügyi kultúrájuk emelése érdekében.

Pénziránytű Tanári Díj

A Pénziránytű Tanári Díj cím nyertesei

A szakmai előadások és a díjátadót követően egy kerekasztal-beszélgetésre is sor került, mely során Kárpáti István bemutatta az iskolai Pénz7 eseményeit, valamint a március 19-27. közötti Kiemelt Pénziránytű hét különböző eseményeit, a projektek megvalósításának folyamatát.

Pénziránytű Tanári Díj

Előad: Czapák Dóra, a Pénziránytű Alapítvány ügyvezető igazgatója

Pénziránytű Tanári Díj

Az előadások utáni kerekasztal-beszélgetés

Gratulálunk!

E-napló
E-napló

Az e-naplóval kapcsolatos kérdéseiket az ekretapsg@gmail.com e-mail címre várjuk.

Szakmák Éjszakája 2019
Szakmák Éjszakája 2019 logó
Facebook
Facebook – Francia tagozat
Facebook logó - francia tagozat
Baráti Egyesület
Aszódi Öregdiákok Baráti Egyesülete logó
PSG Konnektor
PSG konnektor

Az iskola online újsága

Fenntarthatósági hét
Fenntarthatósági hét logó
Határtalanul
Határtalanul