Természettudományos mk.
Természettudományos munkaközösség logó
Ökoiskola
Ökoiskola logo
Pénziránytű iskola
Kiemelt pénziránytű iskola logó
Kiemelt Pénziránytű Iskola 2019-2020
Váci Szakképzési Centrum
Váci szakképzési Centrum logó
Szakképzés európai hete logó
ECDL logó
Kiemelt Pénziránytű Iskola 2019.

A Pénziránytű Alapítvány pályázatán iskolánk elnyerte a „Kiemelt Pénziránytű Iskola 2019/2020” címet BRONZ fokozatban, és a vele járó támogatást a pénzügyi nevelés feltételeinek további javítására. 2020. május 14-én „Pénzre váltható tudás projektnap” elnevezéssel, egész napos interaktív foglalkozást, pénzügyi témájú pódiumbeszélgetést és izgalmas pénzügyi kvízt rendezünk, a 11. évfolyamos diákjainknak. Az oklevelek ünnepélyes átadására 2019. október 18-án a MNB székházában került sor, ahol iskolánk részéről Leitli Gabriella általános-igazgatóhelyettes vette át az oklevelet. A délután folyamán felkészítő továbbképzésen vettek részt a programban érintett kollégák: Csibi Gyöngyi, Veres Erika, Mélykuti Kinga, Pappné Kerékgyártó Zita, Nagy Márta és Kakuk Erzsébet.

E-napló
E-napló

Az e-naplóval kapcsolatos kérdéseiket az ekretapsg@gmail.com e-mail címre várjuk.

Szakmák Éjszakája 2019
Szakmák Éjszakája 2019 logó
Facebook
Facebook – Francia tagozat
Facebook logó - francia tagozat
Baráti Egyesület
Aszódi Öregdiákok Baráti Egyesülete logó
PSG Konnektor
PSG konnektor

Az iskola online újsága

Fenntarthatósági hét
Fenntarthatósági hét logó
Határtalanul
Határtalanul