Természettudományos mk.
Természettudományos munkaközösség logó
Ökoiskola
Ökoiskola logo
Pénziránytű iskola
Kiemelt pénziránytű iskola logó
Kiemelt Pénziránytű Iskola 2019-2020
Váci Szakképzési Centrum
Váci szakképzési Centrum logó
Szakképzés európai hete logó
ECDL logó

Június 4-én eredményes pénzügyi témájú projektnapot tartottunk hat  osztályban. A nap témája a korszerű pénzkezeléshez, életszakaszok pénzügyi döntéseihez, hitelezéshez, a biztosításokhoz kapcsolódott. A diákjainknak a témákhoz kapcsolódó feladatokat és szituációs játékot kellett megoldani csoportmunkában.

A napot egy 15 kérdésből álló tudáskvíz zárta, amelynek megoldásához a nap során megszerzett ismereteket is felhasználták diákjaink. Nagy örömünkre szolgál, hogy a 145 programba bevont diákból 122 fő több, mint 50 %-os eredménnyel meg tudta oldani a feladatokat. Iskolánk Alma Mater-ért Alapítványa így 250 ezer Ft támogatást nyert, amit a jövőben a pénzügyi nevelésre fordít az iskola.

 

E-napló
E-napló

Az e-naplóval kapcsolatos kérdéseiket az ekretapsg@gmail.com e-mail címre várjuk.

Beiskolázási információk
Beiskolázási információk logó
Facebook
Facebook – Francia tagozat
Facebook logó - francia tagozat
Baráti Egyesület
Aszódi Öregdiákok Baráti Egyesülete logó
PSG Konnektor
PSG konnektor

Az iskola online újsága

Fenntarthatósági hét
Fenntarthatósági hét logó
Határtalanul
Határtalanul