Természettudományos mk.
Természettudományos munkaközösség logó
Ökoiskola
Ökoiskola logo
Pénziránytű iskola
Kiemelt Pénziránytű Iskola 2019-2020
Kiemelt pénziránytű iskola logó
Váci Szakképzési Centrum
Váci szakképzési Centrum logó
Szakképzés európai hete logó
ECDL logó
Egészségünkért nap,  2022.

Iskolánkban a hagyományos egészségünkért napot az elmúlt két évben a Magyar Diáksport Naphoz kapcsolódva szervezzük meg. Célunk, hogy a diákjaink a fizikai és mentális egészséggel kapcsolatban is hasznos, segítséget nyújtó ismertekre tegyenek szert és a témanap részeként sportoljanak.

Egészségünkért nap,  2022.
Egészségünkért nap, 2022.

Az idei nap megvalósulása igazi csapatmunka volt, egymást váltották a különböző előadások, sportfoglalkozások és a DÖK által szervezett játékos vetélkedők. Nagy öröm, hogy visszatérő előadóink voltak az ÁNTSZ szakemberei, az iskolai védőnők, iskolai szociális segítőnk és a Vöröskereszt aszódi szervezete. A szülői aktivitás is elismerésre méltó! Orvosok, ápolónők, tanárok, pszichológus és gyógytornász is vállaltak előadásokat és foglalkozásokat. A kínálatban szerepelt: a mentális egészséggel kapcsolatos foglalkozás, gyógymasszázs hatásait, dohányzás és energiaitalok ártalmait ismertető előadás. Hallhattak a diákok a véradás jelentőségéről, az elhízás veszélyeiről és a különböző táplálék-kiegészítők hatásairól. A nap felhőtlenebb részét a DÖK játékos feladatai biztosították.

Köszönjük a szülőknek a támogatást, a megtartott előadásokat és a felajánlott gyümölcsöket, finomságokat!

                                                                            Kakuk Erzsébet
munkaközösség vezető
szaktanár

E-napló
E-napló

Az e-naplóval kapcsolatos kérdéseiket az ekretapsg@gmail.com e-mail címre várjuk.

Samsung Ösztöndíj Program
Samsung SDI ösztöndíj program
Beiskolázási információk
Beiskolázási információk logó
Facebook
Facebook – Francia tagozat
Facebook logó - francia tagozat
Baráti Egyesület
Aszódi Öregdiákok Baráti Egyesülete logó
PSG Konnektor
PSG konnektor

Az iskola online újsága

Fenntarthatósági hét
Fenntarthatósági hét logó
Határtalanul
Határtalanul